Internetové tržiště pomoci

Internetové tržiště pomoci

Jsme internetové tržiště, které nedělá rozdíl mezi tím, kdo jste a co potřebujete. Vytvořili jsme bezplatnou platformu pro sdílení a koncentraci pomoci, nápadů, pracovních příležitostí, sbírek a on-line aktivit v nelehké době, která nás uvěznila v našich domovech.

 

Od poloviny března jsme sledovali, jak se na internetu množí inciativy koncentrace lidské pomoci na sociálních sítích, na webových stránkách sdružení a spolků, obcí a jednotlivých firem.

Chybělo nám ale místo, kde by bylo možné nabídky a poptávky koncentrovaně na jednom místě sdružovat, třídit a následně s nimi i pracovat. A to nejlépe tak, aby si uživatel mohl také vybrat, zdali kvůli dobrému skutku nepřijde o veškeré svoje soukromí a na internet umístí svoje jméno, telefon a emailovou adresu.

Proto jsme se rozhodli využít platformu, kterou jsme měli k dispozici a ve velmi krátkém čase postavit tento katalog/portál/agregátor pro sdružování lidí, ale i firem, živnostníků, spolků a státních institucí na jednom místě.

Nabízíme každému možnost vložit zdarma na helpmarket.cz svoji nabídku nebo poptávku pomoci, pracovní příležitosti či on-line aktivity. Helpmarket.cz nabízí možnost sdružovat přehledně veškerou pomoc pro kohokoliv, a to z různých zdrojů, včetně odkazů na sbírky a další.

Neomezujeme se pouze na šití roušek. Zde je místo, kde může hospoda nabídnout k odebrání kazící se potraviny, stejně jako kdokoliv bez práce může nabídnout svůj lidský potenciál a nejcennější věc po zdraví, kterou ve svém životě disponujeme - náš čas.